اینکار باعث میشود شما یک لایه چربی روی پوستتان باقی بگذارید که به مرطوب نگه داشتن و جلوگیری از خشکی پوستتان کمک میکند. از بین بردن آلودگی های پوست: با انجام پاکسازی پوست چربی های اضافه پوست شما از بین می روند و آلودگی هایی که روی پوست شما نشسته اند زدوده می شوند. کلینیک پوست و موی دکتر مسعود جعفری متشکل از کادری مجرب از دانشگاه علوم پزشکی و بهترین دانشگاههای پزشکی دنیا و با داشتن پیشرفتهترین تجهیزات روز دنیا آماده ارائه خدمات متنوع از جمله لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست، خال برداری، فرم دهی بینی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیفت با نخ و رفع چاقی موضعی به مشتریان گرامی است. امور سرپرستی کارهای فنی خدمات پزشکی و پیراپزشکی کلینیک و همچنین رعایت کردن کلیه قوانین با مسئول فنی است. تقسیم بندی براساس منطقه درگیر : اختلال حرکتی در اندامها به صورت – H emi plegia : یک سمت بدن درگیر است (35 تا 40 % ) – Diplegia : پاها نسبت به دستها بیشتر درگیرند ( 10 تا ( 20 % ) Quadri- Plegia : چهاراندام در گیرند 15 تا 20 % Paraplegia- : پاها در گیرند ( 10 تا 20 % ) همکاری یک تیم پزشکی – توانبخشی شامل : متخصص کودکان ، داخلی ، اعصاب ، جراح ارتوپد ، فیزیوتراپ ، کاردرمان ، گفتاردرمان ، مددکار اجتماعی است .

گیلن باره این بیماری یک بیماری عصب محیطی (نوروپاتی ) به حساب می آید که آن در کودکان و بزرگسالان به وجود می آیدو در 45 تا 60% موارد یک عفونت گوارشی یا ادراری در حدود یک ماه قبل از بیماری گیلن باره معمولاً اتفاق می افتد . در این بیماری فلج اندام ها و گاه اعصاب مغزی اتفاق می افتد . پولیومیلیت Polio myelit این بیماری از طریق ورود ویروسی که مسئول پولیو شناخته شده و از راه گوارش و یا مگس های ناقل ویروس وارد بدن می شوند ویروس داخل دستگاه گوارش یا تخریب شده یا وارد گردش خون می گردد و علائم عفونت انفولانزا ایجاد می کند اگر از سد مغزی خونی عبور کند سلول های حرکتی مغز ،ساقه مغز و طناب نخاعی را مورد حمله قرار می دهد . فلج بر دو نوع بروز می کند: 1-فلج کامل عضلانی 2-فلج موقتی دوره کمون 3-1 هفته است فلج ممکن است 7-1 روز بعد از علائم اولیه بروز کند . بدنبال آن مجدداً گردش خون طی 18 تا 24 ماه برقرار می شود ولی در طول این مدت استخوان نرم کودک بر اثر فشار مستعد شکستگی است که سبب فرو رفتن سر استخوان ران در لگن می شود .

اشاره کرد؛ بنابراین سبک زندگی افراد بر روی کیفیت پوست تاثیر بسزایی خواهد داشت. در مردان نسبت 4 به 1 شایع تر است و افراد مبتلا قد کوتاه هستند . حال درمان جوش و لکههای آن برای افراد از اهمیت خاصی برخوردار بوده و اغلب به دنبال روش درمانی مناسب هستند. در بین 4-3 سالگی مانورگاورز Gawers ایجاد می شود ( فرم خاصی در بلند شدن فرد از زمین ) در 6-5 سالگی کمانی شدن لگن و راه رفتن کند و تلوتلو خوردن ، فزونی گودی کمر حجیم شدن ساق پا و بتدریج راه رفتن امکان پذیر نمی باشد . برخی مطالعات نشان داده اند که سموم موجود در روغن بادام تلخ ممکن است به از بین بردن سلول های سرطانی برخی از سرطان ها کمک کرده و از رشد آنها در بدن جلوگیری کند. از دیگر ویژگی های این روش در این است چرخش 360 درجه کانول ها در محیط کوچک از ایجاد صدمه و آسیب به سایر بافت ها و عضلات فرد جلوگیری کرده و احتمال خطا را در حین جراحی به حداقل ممکن می رساند. بسیاری از ویتامینها، املاح معدنی، مثل ویتامین C، E ،A، زینک و دیگر مواد هم برای سلامتی پوست و کل بدن مفید هستند.

این مواد مغذی در روغن هایی مثل روغن نارگیل، آرگان و … خنده دار ، جایی که خودش این مواد شیمیایی رو به صدام داده ! متخصصان استفاده از مرطوبکنندهها رو برای تمام طول سال توصیه میکنن؛ چرا که به طور مداوم، کارهایی مثل شستشوی صورت باعث میشن پوست مقداری از آب موجود در ساختار خودش رو از دست بده. نارسایی تنفسی تدریجی ، اختلال بلع ، انقباض در اندامها مرگ در حدود 18-20 سالگی در حالی که فرد کاملاً زمین گیر شده است . فلج فلاسید (شل ) عضله متقارن نیست – عدم اختلال حسی – از بین رفتن رفلکسهای عمقی تاندون ها. در مرحله قطع خونرسانی درد مفصل ران، در مرحله برقراری مجدد گردش خون علائم بصورت راه رفتن دردناک در عرض چند روز یا چند هفته ایجاد می شود. قبل از 5 سالگی ظاهر می شود ، ضعف دو طرفه پیشرونده عضلات ، درگیری عضلات پروگزیمال قبل از دیستال ، حجیم شدن ساق پا – اشکال در بالا رفتن از پله یا بلند شدن از زمین . طی 2 هفته سر درد ، گلو درد ، تب بالا ، مننژیت شدید – درد عضلانی شدید هنگام لمس و کشش عضله- ؟ نکته مهم در این ها مراقبت کامل از آنها در طی دوره فلج برای جلوگیری از خشکی مفاصل و جلوگیری از ایجاد مشکلات تنفسی در آنها و درمان سریع این مشکلات در صورت ایجاد است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *