رفتار روانپریشانه. سندروم کروزون Korozone syndrome مربوط به اختلال در ژن غالب . سندروم لش پنهان Lash neyhan syndrom اختلال وابسته به جفت – نقص در آنزیم اسید بنئوکلئیک -اختلال در سوخت و ساز . برای افرادی که به گروه غذایی خاصی حساسیت دارند، ممکن است برخی غذاها به ایجاد التهاب یا جوش در پوست منتهی شوند. استفراغ و ادرار این نوزادان بوی خاصی دارد – چاق هستند – موهای روشن – پوستی لطیف – ضایعات پوستی به شکل اگزما – حملات سرعی – اندازه سر کوچکتر از طبیعی است – نگرفتن سر – کلفت شدن پوست – قادر به کنترل ادرار و مدفوع نیستند – بوی مخصوص بدن – پر جنب و جوش ، فعال – مخرب- رفتارهای ناگهانی و بدون مقدمه – حرکات عجیب و غریب – زمینه های اضطرابی – گریه های پایان ناپذیر – ازدیاد رفلکس – افرادی خاموش- رفتارهای روان پریشی دارند – حالت بی قراری دارند – تای ساکس Tay – sachs تورم سلول های عصبی مغز است – پرتوپلاسم سلول های مغزی از چربی پر شده ، هسته سلول ها را به خارج می راند و سلول ها تحلیل می رود . افراد مسن اگر نیاز به استحمام روزانه دارند، نباید هر روز بدن خود را لیف بزنند، زیرا چربی پوست آنها بسیار کمتر از زمان جوانی است و این امر باعث خشکی و به خطر افتادن سلامت پوست و گاهی ایجاد حالت اگزما می گردد؛ در این مواقع برای سلامت پوست چه باید کرد ؟

برای درمان جوشهای متوسط تا شدید ممکن است نیاز به آنتیبیوتیک خوراکی داشته باشید. انجام این مراحل قبل از خواب ممکن است به این معنی باشد که جوشها تا صبح بهتر به نظر میرسند. در این زمان، ممکن است یک قرمزی کمی در محل پوسته پوسته شده به وجود آید. نشانه های بالینی بر اساس محل آسیب در دستگاه عصبی مرکزی به شرح زیر می باشد : 1-نوع اسپاستیک spastic type : (65%) آسیب قشر مغز باعث انقباض غیرارادی عضلات در اثر کشیدگی عضلات است . فیزیوتراپیست سوالاتی را در مورد محل دقیق درد شصت شست پا، زمان شروع درد انگشت شست پا، اینکه درد شست پا بهصورت تدریجی یا در اثر یک آسیب مشخص رخ داده است و حرکاتی که سبب بدتر شدن یا تسکین درد شست پا میشوند، میپرسد. وجود چند حفره در یکی از نیمکره های مغز – کودکانی که دراوایل طفولیت زنده می مانند ، زمین گیر هستند و مبتلا به فلج یکطرفه بدن یا فلج دو طرفه اندام تحتانی و یا فلج چهار دست و پا . بعد از ماسک از مرطوبکننده استفاده کنید. شایان ذکر است تا دو سال بعد از تولد آسیب یا ضایعه مغزی را فلج مغزی می کویند در نوزاد ناهنجاری در تو نو سیته عضلانی ، حرکات و وضعیت بدن مشخص می شود .

روی گونه یا پیشانی رشد شرابی رنگ خال هایی متشکل از رگ های خونی – صرع – آهکی شدن درون جمجمه – ( عقب ماندگی شدید ) عقب ماندگی ذهنی شدید . خال های شیرقهوه ای در پوست – حملات صرعی و تشنجی – پیدایش غده های چربی- صورت پروانه ای شکل – تومورها یی روی صورت- جوش های زرد مایل به قرمز – ( عقب ماندگی شدید ) تومور های مغزی باعث مرگ زود هنگام می شود . نورو فیبروماتوز norofibromatoz اختلال در ژن های غالب لکه های قهوه ای رنگ روشن روی پوست – تومورهای روی اعصاب زیر پوست – لکه دار شدن زیر بغل – تشنج – (عقب ماندگی شدید ) این کودکان زود فوت می کنند . حالتهای آتتوز( پاها بیشتر در گیر است ) حرکات لزرشی – تاخیر رشد حرکتی – حرکات غیر ارادی و نابهنجار – از دست دادن کنترل حرکتی برای نشستن و راست گرفتن سر و گردن – اختلال در تکلم – سنگ کلیه – التهاب مفاصل – ( این بیماری در پسران است ) – اختلال در بلع . رشد بیش از حد مایع سفید باعث فشار به مغز می شود.

عدم کنترل سر – اختلالات بینایی تا سر حد نابینایی کامل – ماکرو سفالی – هیپوتونی ( ضعف عضلات ) – تشنج ( ع م خفیف تا شدید) . ئیدرو سفالی (هیدروسفالی ) Hydrocephaly افزایش مایع مغزی – نخاعی یا عدم امکان جریان و جذب آن در بطن های مغز است . بدن کودک آنزیم لازم برای جذب فنیل آلانین را ندارد . یکی از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های مخصوص جراحی زیبایی لیپوماتیک با نام تجاری Lipomatic برای جراحی به روش ارتعاشی و نوسانی در بازار وجود دارد که به تاییدیه FDA امریکا نیز رسیده است. روغن چریش دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد باکتریایی و ضد میکروبی است که میتواند به درمان عفونتهای پوستی از جمله جای جوش کمک کند. عصارهی رزماری حاوی مواد شیمیایی و ترکیباتی است که خواص آنتیاکسیدانی، ضدباکتریایی و ضدالتهابی دارد. برای ساخت ماسک از این میوه شما باید یک برش از آووکادو را با 1 قاشق غذاخوری عسل ترکیب نمایید و عصارهی نصف یک عدد لیمو را به ترکیب بدست آمده اضافه کنید. زیرا BHA قوی به عمق پوست نفوذ می کند تا منافذ را پاک کرده و از تجمع سلول های مرده و چربی پوست جلوگیری کند. ماکروسفالی Macrocephaly علت این امر ناشی از ازدیاد اولیه نسج گلیان (سلول های تغذیه کننده ) در ماده سفید نیمکره ها می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *